informácie

O akadémii

Projekt s názvom “ Žiadna prekážka nie je príliš ťažká“ odovzdáva myšlienku, ktorá predstavuje zdravý rast a vývoj pre deti, ako aj telesný základ a špecifický rozvoj pre dospelých. OCR sa vo svete neustále vyvíja, zatiaľčo jeho rozvoj na Slovensku až doteraz zaostával. Tarzan academy vytvára podmienky na zrod prekážkových bežcov na Slovensku do budúcnosti. Tento projekt vznikol vďaka prekážkovému behu OCR a partii jeho nadšencov.

HLAVNÝ ZAKLADATEĽ

Mgr. Nikolas Rákoci

Nikolas je zakladateľom Tarzan academy, aktívny športovec OCR pretekov, reprezentant Slovenska v prekážkových behov OCR, absolventom FTVŠ UK Bratislava a KTVŠ Banská Bystrica. V minulosti študoval na dvoch zahraničných športových univerzitách. Taktiež je dlhodobým trénerom v oblasti detskej atletiky a podpredsedom Národnej asociácie prekážkových behov OCRA Slovakia.

informácie

TRÉNERI

Mgr. Nikolas Rákoci

V. Kvalifikačný stupeň kondičný tréner. Podpredseda Národnej asociácie prekážkových behov-OCRA Slovakia. Dlhodobá prax tréner detskej atletiky v atletickom klube Naša atletika o.z. Tréner majsterky sveta Spartan 2023 do 24 rokov A. Kubaščíkovej TWC, Ultra, Tréner majsterky európy v Spartan 2022 do 24 rokov I. Šoltysovej.

Bc. Ivana Šoltysová

IV. Kvalifikačný stupeň kondičný tréner. Ivka je spoluzakladateľka Tarzan academy, študentka FTVŠ UK Bratislava a stále aktívna športovkyňa pretekov OCR. Zo športovej minulosti bola 3. na majstrovstvách Slovenska v behu na 800m. Ivka má skúsenosti s vedením tréningov detí mladšieho školského veku a deti si ju hneď vedia obľúbiť. Prax v oblasti silových tréningov a atletických disciplín.

Ing. Adam Riapoš

I. Kvalifikačný stupeň kondičný tréner. Adam je aktívny a vášnivý športovec prekážkových behov OCR. Taktiež patrí medzi spoluzakladateľov Tarzan academy a okrem OCR sa vo voľnom čase venuje skialpinizmu a cyklistike.

Alžbeta Kubaščíková

Beba je trénerkou Tarzan academy a aktívna športovkyňa pretekov OCR. Beba je majsterkou Spartan Trifecta 2023 od 20 - 24 rokov, Majsterkou sveta v Spartan Ultra 2024 od 20 - 24 rokov a je súčaťou reprezentácie na medzinárodných podujatí OCR. V minulosti sa dlhodobo venovala atletike na stredné trate. Trénerstvu sa venuje dlhodobo v Novej Dubnici.

Misia

Našim poslaním je, aby naši členovia akadémie neustále a evolučne napredovali vo svojej fyzickej kondícii a tak im poskytovali dokonalý fyzický základ, ktorý im umožní čeliť akejkoľvek výzve či prekážke. Stále spúšťane iniciatívy na zlepšenie a blaho všetkých športovcov OCR, ktorí nám dôverujú.

Vízia

Našou stratégiou je mať vybudované jedinečné vnútorné tréningové stredisko OCR na Slovensku na národnej úrovni v špecializácii, ktorú vykonávame, aby sme mohli efektívnejšie pracovať počas celého roka v priaznivých podmienkach.

balíky

Tréning

10% zľava pre študentov.

Miesta v akadémií pre KIDS/deti sú limitované a vekovo budú rozdelené do vekových kategórií od 9-10, 11-12, 13-15 rokov. V prípade nízkeho počtu budú rozdelené do dvoch kategórií. Ohľadom ďalších informácií vás budeme po prihláške kontaktovať. Predpokladaný štart pre deti je máj.

 

Posunutím kurzoru alebo prste, zobrazíte nasledujúce balíky.

NIE SI PRIAMO Z BRATISLAVY A AJ TAK CHCEŠ TRÉNOVAŤ V TARZAN ACADEMY?

Kontakt

Vyber si balík, začni trénovať

Základné informácie

O ktorý balík máš záujem?

Ktorého trénera by si si vybral?