OCR TARZAN ACADEMY tréningové kempyOCR TARZAN ACADEMY tréningové kempy

Pre športovcov

Si zahltený prekážkovým svetom OCR a nevieš, čo so sebou alebo proste máš rád len výzvy, ktoré dokážu posunúť tvoju komfortnú zónu? Tak potom naše kempy sú pre teba bez ohľadu na to, v akej fyzickej kondícii sa práve nachádzaš.

Pre firmy

Chcete v práci posilniť kolektív a tímového ducha a spojiť to so športovou aktivitou? Vyberte si naše služby a my pre Vás pripravíme jedinečný športový kemp a zážitok. Naše kempy vám dodajú odvahu a chuť zvíťaziť nad sebou samým, čo môže zvýšiť aj pracovnú morálku a nasadenie vo vašej firme či združení. Naučíme vás, že žiadna prekážka nie je príliš ťažká. Nech už ide o akúkoľvek prekážku v živote. Kontaktujte nás a spoločne nájdeme možný termín uzavretý len pre vašu skupinu.

RECENZIE

Samotný kemp a doprovodný kulturní program byl super, snad jen kdyby se trošičku víc běhalo. Na druhou stranu to byl přece jen camp zaměřený na silový trenink na překážkách. Samotné místo, kde probíhaly treninky „Mikes gym“, bylo úžasné. Při tréninku jsem se naučil spoustu nových cviku, které se snažím zakomponovat do silových treninku i dnes. I přes krátkou délku campu a časovou náročnost se snažil Nikolas vše naplánovat i když to úplně vždycky nevyšlo, přece jen to byl pilotní program. Pokud bude další možnost tohoto campu, jedu znovu.

Láďa, pretekár Spartan CZ

Kemp môžem jedine len odporúčať každému, kto ma rad šport, cestovanie, zábavu a je odhodlaný prekonávať samého seba. Bol to veľmi pestrý a výborne zorganizovaný týždeň plný rôznych športových aktivít spojených aj s výletmi. Niko ako organizátor vymýšľal naozaj kreatívne, kvalitne aj zábavne tréningy a program. Kemp je vhodný aj prispôsobený ci úž pre skúsených spartanov/spartanky, tak aj pre spartanov/spartanky začiatočníkov ako som ja. Ak budete mat také šťastie aj na partiu ako som mala ja, tak určite nebudete ľutovať rozhodnutie zúčastniť sa. Ďakujem a určite si to ešte aspoň raz zopakujem. ❤️

Tanička, hobby pretekárka